Dodge Challenger
| Hellcat | Red eye | 6.2L Supercharged V8 Nieuw binnen!
Direct kopen, basisprijs: € 119.000,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 119.000,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 1.961,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 23.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dodge Challenger |
|---|---|
| Uitvoering: | | Hellcat | Red eye | 6.2L Supercharged V8 Nieuw binnen! |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2026 |
| Carrosserie: | Overig |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.961,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 119.000,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | DU-SA-21 |
| Motorinhoud: | 6.166 cc |
| Vermogen: | 594 kw / 808 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.080 kg |
| Hoogte: | 1 cm |
| Breedte: | 2 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- SRT Performance Pages
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Harman Kardon audiosysteem
- Navigatie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Boordcomputer
- Cruisecontrol
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Performance stoelen in Alcantara/Leder
- Regensensor
- Stoelventilatie
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dodehoekassistent
- Lane Departure Warning
- ParkSense camera & sensoren
- Rear Cross Path Detection
- Overige
- Draadloze telefoonlader